Konsultacje

Pomogę Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.

Jeśli czujesz, że Twój angielski nie jest na najwyższym poziomie i obawiasz się rozmowy o pracę, razem przejdziemy przez pytania które pojawiają się na takich rozmowach?

Wyobraź sobie, że przestajesz czuć “ból” i dyskomfort na samą myśl, że trzeba się przygotować.

Spotkamy się na Skype, gdzie zrobimy trening przed twoją rozmową o pracę po angielsku.

O wiele chętniej zabierzesz się za naukę mając symulacje takiej rozmowy za sobą.

Zdobędziesz pewność siebie tak potrzebną podczas rozmowy o pracę.

Jakby to było, gdybyś przełamał wewnętrzną barierę i przestał się wstydzić, a zaczął swobodnie mówić po angielsku? Rozmowa o pracę po angielsku nie byłyby wtedy dla Ciebie żadnym problemem.

Tylko pomyśl o tej satysfakcji, gdy inni boją się otworzyć usta, a Ty nie tylko nie masz problemu ze zrozumieniem angielskich dialogów, ale i swobodnie przekazujesz to, co myślisz. Bez obaw i stresu!

Jak wygląda nauka ze mną i dlaczego jest tak efektywna?

Przed rozpoczęciem lekcji na Skype, prześlij mi swoje CV i na jakie stanowisko się ubiegasz.

Podczas rozmowy będziemy przechodzić przez twoje CV, abyś przećwiczył opowiadanie o swoim doświadczeniu.

Przeprowadzę z Tobą rozmowę o pracę po angielsku z konkretnymi pytaniami pod stanowisko o jakie się starasz.

Pod koniec naszych warsztatów przekaże Ci raport nad czym popracować w przyszłości, i na jakie błędy szczególnie powinieneś zwracać uwagę.

I najważniejsze…  Przez 90% naszych lekcji mówisz po angielsku.

Jeśli jesteś gotowy na zdobycie pewności siebie i podszlifowania swoich umiejętności w komfortowej atmosferze wybierz opcję poniżej.

1 lekcja gdzie przerobimy najważniejsze pytania podczas rekrutacji

3 lekcje, abyś mógł być jeszcze bardziej pewny siebie podczas rozmowy o pracę.

Opinie moich dotychczasowych uczniów:

Maciek „Bardzo fajnie, profesjonalnie przeprowadzone konwersacje do rozmowy kwalifikacyjnej 🙂 Dużo ciekawych, nie tylko typowo HR-owych pytań, ale też luźna, naturalna rozmowa. Bardzo na plus, polecam!”

Ania „Przygotowywałam się u Pana Mateusza do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Lekcje były bardzo ciekawe, pozytywne, profesjonalne. Bardzo dużo skorzystałam i nabrałam pewności siebie. Polecam jako świetnego nauczyciela potrafiącego świetnie zmotywować !!!”

Mateusz Z Mateuszem przygotowywałem się do swojej rozmowy o pracę( interview ), takie lekcje to sama przyjemność, czułem się swobodnie i bardzo komfortowo, co nie przychodzi mi z łatwością, super, bardzo polecam tego Pana, na pewno będę stałym klientem, Mateusz jest świetnym nauczycielem, który jest ekspertem w tym co robi. Nie wierzysz mi? Sprawdź sam, zaufaj, warto 🙂